top bootstrap web builder

Bilgi Teknolojileri Yönetimi

Günümüzde bir çok işletme bilgisayar sitemleri kullanarak işlerini daha hızlı, daha güvenilir ve daha verimli yürütmektedir. Bilgi Teknolojilerini kullanmak sizi her zaman bir adım öne çıkarak, işinize katma değer sağlayacaktır. Kablolu ve kablosuz ağlar ile işletme içindeki bilgisayarlarınızın kolayca iletişimini sağlamak, bütün önemli dosyalarınızı tek bir sunucuda yok olma riski olmadan saklamak, şirketinize dünyanın nereside olursanız olun bağlanmak, uzak ofisler arasında tek bir ağ yapısı ile bilgi iletişimini güvenilir bir sağlamak, bulut teknolojisi ile masrafsız ve en güvenilir kurumsal hizmetleri alabililmek, işyerinizde ki çalışanların bilgisayar ve internet kullanımı ile ilgili kurallar koyup kullanımları kayıt altına almak ve buna benzer bir çok kurumsal çözüm için firmamız sizlere en makul ve profesyonel çözümü sunmaktadır

Güvenlik Sistemleri

Günümüzde illerin valilik kararları ile toplu yaşam yerlerinde ve işyerlerinde güvenlik sistemleri kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Mekanınızda ki güvenlik sistemleri sayesinde iş verimliliğinin arttığı bilinmektedir. Gözünüz ve kulağınız olan kamera ve alarm sistemleri ile mekanınızı kötü niyetli insanlara karşı koruyabilir, personelinizi ve işinizi daha verimli bir biçimde kontrol altında tutabilirsiniz. Akıllı cihaznız veya bilgisayarınız ile istenilen yerden sistemi kotrol edebilirsniz. Geniş güvenlik sistemleri seçenekleri ile firmamız her müşteriye makul ve ihtiyacına göre profesyonel çözümler sunmaktadır.

Kurumsal Satış ve Teknik Servis

"Bilgisayar Bilgisayarcıdan Alınır" sloganı ile siz müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyat ve satış sonrası tam destek ile OEM ve markalı ürünlerde hizmet vermekteyiz. Unutmayın sadece bilgisayar mesleğini icra eden bir işyeri ile neredeyse bütün ev gereçlerini satan bir mağazanın teknik bilgi ve tecrübesi ne kadar eşit olabilir? Bilgisayar teknik servis hizmetlerimiz ile bilgisayarınızda oluşan sorunları teknik servis ekibimiz tarafından yerinde veya işyerimizde gideriyoruz. Ayrıca bilgisayar bakım anlaşmaları ile sayesinde işinizin sürekliliğini sekteye uğratmamak adına bilgisayarlarınızı sürekli güvence altına alıyoruz.

Akıllı Geçiş ve Barkod Sistemleri

Akıllı geçiş ve barkod sistemleri ile işinize her daim katma değer sağlayabilirsiniz. Barkod sistmleri kullararak işyerinizdeki ürünlerin veya verdiğniz hizmetlerin takibini en hızlı biçimde yapabilir, kayıp kaçak oranını minimum seviyelere indirebilirsiniz. Parmak izi ve kartlı sistemler ile personelinizi en verimli biçimde takip edebilir, ortam geçiş izinlerini istediğiniz gibi tek merkezden düzenleyebilir ve güvenliği en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Güçlü yazlılım çözüm ortaklarımızla kurumsal ve profesyonel düzeyde müşterilerimize en makul çözümleri sunmaktayız.